Home Kalendarz Decadent Fun Club // Dnonie // plenerowe naGranie nad Rusałką

Decadent Fun Club // Dnonie // plenerowe naGranie nad Rusałką

Decadent Fun Club:

Współczesny świat to śmietnik. Żyjemy w rzeczywistości pełnej przyspieszenia i wypaczenia. Być może nieprzypadkowo właśnie w tym momencie doszło do spotkania, w wyniku którego powstał Decadent Fun Club. Ich muzyka to chłodny powiew świeżości i odwołanie do najpiękniejszych muzycznych tradycji. Jedni doszukują się w niej wpływów post-punka i synthwave’u, inni wrzucają do szufladki „dark pop”. Sam zespół ucieka od kategoryzowania swojej muzyki i określa ją jako emocjonalną karuzelę balansującą pomiędzy światłem i mrokiem…

Decadent Fun Club nie wyraża się wyłącznie poprzez dźwięki i słowa. Identyfikacja wizualna zespołu jest tak samo silna i osobista jak ich muzyka. Zespół konsekwentnie ilustruje swoje piosenki obrazami utrzymanymi w charakterystycznej, introwertycznej konwencji. Ich teledyski zyskały uznanie na Yach Film Festival, Berlin Music Video Awards i Cinemaforum.

W styczniu 2020 Decadent Fun Club zaprezentował interpretację utworu „Paranoja jest goła” z repertuaru zespołu Maanam, która wzbudziła duże zainteresowanie i spotkała się z pozytywnym odzewem ze strony publiczności i mediów. Premiera radiowa odbyła się na antenie Trójki, gdzie utwór był Piosenką Dnia oraz trafił do zestawienia Listy Przebojów Trójki.

Aktualnie zespół pracuje nad materiałem na debiutancki album, który będzie zawierał w całości utwory polskojęzyczne. Za produkcję materiału odpowiedzialny jest Leszek Biolik.

YT: ➝ bityl.pl/fwjGa
FB: ➝ facebook.com/DecadentFunClub
IG: ➝ instagram.com/decadent.fun.club/
Spotify ➝ bityl.pl/doh1O

Dnonie:

To alternatywne rockowe brzmienie z elementami elektroniki. Wcześniej znani byli pod nazwą Negativ. Przed zmianą nazwy, dopracowaniem stylu i lekkim zamieszeniem w składzie, zespół grał dużo koncertów i wygrywał konkursy.

🎙W skład zespołu wchodzą:
◼Julia Toffi Krawczyńska
◼Kuba Lewek
◼Max Śliwiński
◼Stanisław Rajek

Koncerty organizowane będą zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Uczestnictwo w wydarzeniu zobowiązuje do przestrzegania obecnie obowiązujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na bieżąco.

Koncert streamowany będzie również na naszym Facebooku!

Organizatorem cyklu jest Fundacja Pogoda. Partnerami projektu są: Grupa ENEA (partner generalny), Aquanet, Restauracja Rusałką, Estrada Poznańska. Patroni medialni projektu to Freshmag, Radio Afera, Lokalny Fyrtel.

Wstęp wolny! 🤩

Powrót do góry