Home Kalendarz Ignu / plenerowe naGranie nad Rusałką

Ignu / plenerowe naGranie nad Rusałką

✵ Dym, gruz, psychodela – dużo tańca i piękna. Ignu to święty i szaleniec. Budda i menel. Poszukuje oświecenia i zbawienia.

Każdy Ignu rozpozna drugiego Ignu. Jan rozpoznał Cyryla, David – Lubosza. Rozpoznali się od razu gdzieś na warszawskiej Pradze. Grają razem od 2015 roku. W dorobku mają dwa albumy długogrające. W 2017 wydali “Lightningflash Flintspark”. Dwa lat później album “Auriga” gdzie jeszcze bardziej słychać liczne zmiany tempa i nastrojów.

Ignu śmiało sięgają po polskie teksty. Ciężkie brzmienia łączą z psychodelicznymi melodiami i orientalną lekkością. Szalona rock’n’rollowa jazda pełna rozbudowanych i zaskakujących rozwiązań!

YT: ➝ bityl.pl/Nxsnj
FB: ➝ facebook.com/Ignuofficial
IG: ➝ instagram.com/ignu_band/
Spotify ➝ bityl.pl/nxdsy
Bandcamp: ➝ ignuband.bandcamp.com

Koncerty organizowane będą zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Uczestnictwo w wydarzeniu zobowiązuje do przestrzegania obecnie obowiązujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na bieżąco.

Koncert streamowany będzie również na naszym Facebooku!

Organizatorem cyklu jest Fundacja Pogoda. Partnerami projektu są: Grupa ENEA (partner generalny), Aquanet, Restauracja Rusałką, Estrada Poznańska. Patroni medialni projektu to Freshmag, Radio Afera, Lokalny Fyrtel.

Wstęp wolny! 🤩

Powrót do góry