Home Kalendarz Kurkiewicz / plenerowe naGranie nad Rusałką

Kurkiewicz / plenerowe naGranie nad Rusałką

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/366764521425163

Kurkiewicz – pomorski muzyk, rocznik ’97, na co dzień zamieszkały w Danii. Hubert, mimo inspiracji tuzami nowej fali pokroju The Cure, New Order czy Talking Heads, uwspółcześnia ich przekaz używając do tego nowych środków.
Autor tekstów i kompozytor muzyki charakteryzującej się syntezatorowymi podkładami, agresywną gitarą, melodyjnym wokalem i perkusją z automatu. Jego utwory mają za zadanie z jednej strony wprawić słuchacza w uczucie dziwnego niepokoju, z drugiej zaś, nadawać się do tańca i zabawy. Pojawiające się w mediach porównania do Iana Curtisa, choć na wyrost, celnie punktują energię jego muzyki, szczególnie podczas występów na żywo, z całym zespołem. Teksty w językach polskim i angielskim inspirowane są otaczającym go światem i sytuacjami, na bazie których kreuje i wymyśla własne historie.

Social media zespołu: Facebook, YouTube, Instagram

Koncerty organizowane będą zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Uczestnictwo w wydarzeniu zobowiązuje do przestrzegania obecnie obowiązujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na bieżąco.

Koncert streamowany będzie również na naszym Facebooku!

Organizatorem cyklu jest Fundacja Pogoda. Partnerami projektu są: Grupa ENEA (partner generalny), Aquanet, Restauracja Rusałką, Estrada Poznańska. Patroni medialni projektu to Freshmag, Radio Afera, Lokalny Fyrtel.

Wstęp wolny!
Więcej ogłoszeń wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powrót do góry