Home Kalendarz Luna / plenerowe naGranie nad Rusałką

Luna / plenerowe naGranie nad Rusałką

Luna to jedna z najciekawszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Tajemnicza, młodziutka wokalistka i autorka tekstów wyróżnia się wśród innych artystów osobowością i prezentowanym stylem muzycznym określanym przez nią samą kosmicznym popem.

Jej twórczość jest inspirowana naturą i poezją, a pseudonim „Luna” (z łacińskiego księżyc) przyjęła po zaobserwowaniu wpływu faz księżyca na swoje życie i sztukę oraz z powodu lunatykowania. Niezwykle oryginalne i innowacyjne utwory LUNY „Zgaś” i „Mniej” błyskawicznie wzbudziły zachwyt słuchaczy, a autorka została okrzyknięta jednym z największych muzycznych odkryć ostatnich miesięcy w Polsce.

Social media zespołu: Facebook, Instagram, YouTube, Strona

Koncerty organizowane będą zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Uczestnictwo w wydarzeniu zobowiązuje do przestrzegania obecnie obowiązujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na bieżąco.

Koncert streamowany będzie również na naszym Facebooku!

Organizatorem cyklu jest Fundacja Pogoda. Partnerami projektu są: Grupa ENEA (partner generalny), Aquanet, Restauracja Rusałką, Estrada Poznańska. Patroni medialni projektu to Freshmag, Radio Afera, Lokalny Fyrtel.

Wstęp wolny!
Więcej ogłoszeń wkrótce!

Powrót do góry