Home Kalendarz NEONS / plenerowe naGranie nad Rusałką

NEONS / plenerowe naGranie nad Rusałką

Poznański duet tworzący muzykę z pogranicza neo-soulu i R&B, w skład którego wchodzą producent i multiinstrumentalista Maurycy Olszlegier oraz wokalistka i autorka tekstów Natalia Hoffmann. W swojej twórczości zespół inspiruje się brzmieniami z kolorowych lat 90’, które ubiera w nowoczesne aranżacje, nie stroniąc od nietypowych rozwiązań i odważnych eksperymentów.

W listopadzie 2019 r. ukazał się debiutancki singiel zespołu Someone Like Me, który został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez odbiorców, jak i przedstawicieli branży muzycznej. W marcu 2020 r. zespół opublikował drugi utwór pt. I Feel Like Movin’. Premierę singla poprzedziła akcja w mediach społecznościowych, w ramach której zespół zachęcał swoich słuchaczy do udostępniania relacji, w których fani prezentowali swoje pasje i zajawki. W sierpniu zespół wypościł trzeci singiel Waves, który doczekał się obrazu. Teledysk to swojego rodzaju pocztówka z wakacji, powiew nadmorskiej bryzy oraz oniryczna podróż do lat dzieciństwa. Aktualnie zespół pracuje nad stworzeniem drugiego obrazu do utworu City Makes Us High, którego premiera planowana jest na początek maja.

Zespół zaprezentował się szerszej publiczności podczas koncertów internetowych, w ramach akcji TTB Session oraz Live From a Room, organizowanej przez Sofar Sounds Kraków. Obydwa koncerty są dostępne na stronie zespołu (https://www.facebook.com/NEONSpl/). Duet ma na swoim koncie również koncerty przed publicznością np. Festiwal Liederlauschen Am Rand, , oraz podczas jesiennej edycji poznańskiego festiwalu Spring Break. Rok 2021 zespół rozpoczął od wsparcia akcji WOŚP, grając koncert podczas 29 finału.

YT: ➝ https://bit.ly/3eYats6
FB: ➝ facebook.com/NEONSpl
IG: ➝ instagram.com/neons__music/?hl=pl
Spotify ➝ https://spoti.fi/3urE4RC

Koncerty organizowane będą zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Uczestnictwo w wydarzeniu zobowiązuje do przestrzegania obecnie obowiązujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na bieżąco.

Koncert streamowany będzie również na naszym Facebooku!

Organizatorem cyklu jest Fundacja Pogoda. Partnerami projektu są: Grupa ENEA (partner generalny), Aquanet, Restauracja Rusałką, Estrada Poznańska. Patroni medialni projektu to Freshmag, Radio Afera, Lokalny Fyrtel.

Wstęp wolny!
Więcej ogłoszeń wkrótce! ????

Powrót do góry