Home Kalendarz Stach Bukowski / plenerowe naGranie nad Rusałką

Stach Bukowski / plenerowe naGranie nad Rusałką

Po wydaniu debiutanckiej płyty pt. „Czerwony SUV” przyszedł wreszcie czas na koncerty. Zespół Stach Bukowski wyrusza w Polskę, aby zarazić swoją muzyką coraz większą liczbę słuchaczy!

Stach Bukowski to młody zespół zakochany w muzyce retro, a ich album „Czerwony SUV” to rock zagrany z polotem i uchem do chwytliwych melodii. Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie!
Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert to błyskotliwy gitarzysta. W takim składzie są nie do pokonania a na scenie dają prawdziwego ognia. Ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Publiczność poznała ich dzięki popularnym radiowym singlom „Lew”, „Los”, „Pif-Paf” oraz „Czerwony SUV”.

Wyprzedany koncert premierowy odbył się w warszawskim klubie Niebo we wrześniu 2020. W październiku ukazał się kolejny singiel zespołu zatytułowany „Noc” gdzie gościnnie wystąpił Kwiat Jabłoni. Teledysk dostępny pod linkiem: http://bityl.pl/HDTm4

Sprawdzaj co słychać:
FB: facebook.com/stachbukowski
IG: instagram.com/stachbukowski
YT: ➝ youtube.com/c/%C5%81askiBez/featured

Koncerty organizowane będą zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Uczestnictwo w wydarzeniu zobowiązuje do przestrzegania obecnie obowiązujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na bieżąco.

Koncert streamowany będzie również na naszym Facebooku!

Organizatorem cyklu jest Fundacja Pogoda. Partnerami projektu są: Grupa ENEA (partner generalny), Aquanet, Restauracja Rusałką, Estrada Poznańska. Patroni medialni projektu to Freshmag, Radio Afera, Lokalny Fyrtel.

Wstęp wolny! 🤩

Powrót do góry