Home Kalendarz Swiernalis // Prosac // plenerowe naGranie nad Rusalką

Swiernalis // Prosac // plenerowe naGranie nad Rusalką

Swiernalis to samouk z Suwałk. Jest zarówno świetnym tekściarzem, całkiem dobrym multiinstrumentalistą i nieprzeciętnym wokalistą. Urzeka na scenie abstrakcyjnym poczuciem humoru i dużą dozą autoironii. Pisze o wszystkim, choć o niczym tak pięknie i nieoczywiście, jak o miłości, jej upadku i próbie ratowania po każdej burzy i tornadzie. Woli noc od dnia i dlatego też w jego utworach można dostrzec mrok i pazur, a także zafascynowanie pulsującą elektroniką godną smutnego disco. Ma świetny skład muzyczny, który tworzą niezwykłe osobowości Adama Fordona (perkusja), Szymona Siwierskiego (instrumenty klawiszowe i klarnet), Adama Świerczyńskiego (gitara basowa) i Kacpra Budziszewskiego (gitara elektryczna). Debiutował w 2016 roku płytą „Drauma” a wrzesień 2020 przyniósł jego drugi krążek. „Psychiczny Fitness” zaskakuje odejściem od melancholii w stronę niespokojnej elektroniki i otwiera nowe horyzonty, w których Swiernalis czuje się świetnie. Album, które zwiastowały takie single jak 'Blizny’. czy 'Ogrodnik’ pokazuje ciekawy obraz ewolucji artysty.

YT: ➝ bityl.pl/a3jpm
FB: ➝ facebook.com/Swiernalis
IG: ➝ instagram.com/swiernalis/
Spotify ➝ bityl.pl/kpbbr

Prosac:
YT: ➝ youtube.com/channel/UCSKDTMkkpHqrEoF2NywrNBQ
FB: ➝ facebook.com/PROSACMUSIC
IG: ➝ instagram.com/prosacemo/

Koncerty organizowane będą zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Uczestnictwo w wydarzeniu zobowiązuje do przestrzegania obecnie obowiązujących przepisów sanitarno-epidemiologicznych. Informacje o nakazach i zaleceniach będą aktualizowane na bieżąco.

Koncert streamowany będzie również na naszym Facebooku!

Organizatorem cyklu jest Fundacja Pogoda. Partnerami projektu są: Grupa ENEA (partner generalny), Aquanet, Restauracja Rusałką, Estrada Poznańska. Patroni medialni projektu to Freshmag, Radio Afera, Lokalny Fyrtel.

Wstęp wolny! 🤩

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powrót do góry